w

Ludzie, którzy nie rozumieją, jak kochać samych siebie

Kochać siebie to honorować wszystko, co w Tobie sprawia, że ​​jesteś potężny ponad miarę. Musisz się w pewnym momencie kochać, bo jeśli nie, to tracisz wiele odkryć na temat tego, jak naprawdę jesteś zdolny, jak inteligentny możesz być i ile miłości możesz naprawdę dać, nie bojąc się każdego twojego ruchu .

Kochanie siebie to coś więcej niż komercyjna propaganda, którą widzisz w mediach społecznościowych lub reklamach. Chodzi o urzeczywistnienie i świętowanie umiejętności, które posiadasz, serca, które jeszcze musisz dać, i życia, które jeszcze nie przeżyłeś. Rozumiem, jaki to jest proces, i zajmie trochę czasu, dopóki naprawdę się nie nauczysz. Ale zaufaj mi, gdy powiem, że są ludzie żyjący obecnie na tym świecie, którym udało się być szczęśliwymi takimi, jakimi są. Uczysz się kochać najgorsze części siebie i przekształcać je w coś lepszego niż przedtem, kiedy nauczysz się kochać wszystko o sobie.
Kiedy kochasz, kim jesteś, uczysz się wpuszczać więcej ludzi do swojego życia.

Nie będziesz już podejrzliwy lub szukał wymówek, aby użyć czegoś przeciwko nim. Nauczysz się ufać i dostrzegać w nich dobro, zamiast bać się zranienia przez cały czas. Zrozumiesz, że każdy z nas żyjący na tym świecie jest człowiekiem i że popełniamy błędy, ale uczymy się także od nich. Będziesz reagował mniej gwałtownie na nienawiść skierowaną przeciwko Tobie. Zobaczysz przeszłość agresji, przeszłość napięcia, przeszłość temperamentu i zrozumiesz ten czysty i zwykle emocjonalny / logiczny powód, dla którego oni są tacy w pierwszej kolejności. Przeciętny człowiek nie będzie dla ciebie stanowczym zagrożeniem. W rzeczywistości jest to jedna z najbardziej inspirujących części uczenia się, aby objąć najgorsze części ciebie, nie tylko nauczysz się je kochać, ale zawsze zaczniesz odnosić się do ludzi, którzy mają podobne, nie tak miłe części siebie, a także nauczysz się ich kochać.

Nauczysz się, jak być nieustraszonym, ponieważ zanim doszedłeś do całkowitego pokochania siebie, musiałeś pokonać wiele rzeczy, które miały cię skrzywdzić, musiałeś rozwiązać najtrudniejsze problemy, musiałeś przetrwać stratę i złamane serce, które kusiły cię każdego dnia, żeby się poddać. Uczysz się wierzyć w siebie, ponieważ przeżyjesz wiele burz; nareszcie będziesz miał dowód na to, jak bardzo jesteś naprawdę silny. Ile bólu możesz sobie wziąć i jak zdajesz sobie sprawę z tego, że siedzisz i radzisz sobie z nim zamiast uciekać od niego, ponieważ wierzysz i wierzysz, że jakoś wyjdziesz po drugiej stronie z uśmiechem. Ale nauczysz się też płakać w dni, których potrzebujesz, aby przyznać, że cierpisz bez obawy, że zostaniesz osądzony lub oznaczony jako słaby, i będziesz twardy, nie mając zamiaru nikogo skrzywdzić.
Kochać, kim naprawdę jesteś, jest uosobieniem życia najlepszym życiem, jakie możesz kiedykolwiek przeżyć. Miłość własna jest sekretem tworzenia najlepszej możliwej wersji tego, kim chcesz być.

To więcej niż ładne słowa na stronie, więcej niż slogan reklamowy; kochać siebie, to podziwiać duszę za wszystko, przez co przeszła, ponieważ poprzez gęste i cienkie, celebruje was.

Komentarze facebooka
  Podziel się na:
  • Ludzie, którzy nie rozumieją, jak kochać samych siebie
  • Ludzie, którzy nie rozumieją, jak kochać samych siebie

  Napisane przez Pikachu

  ja tu rządzę :)

  Ponad 19 osób dzieli się genialnymi pomysłami – naprawdę zabawne

  DUB FX i jego twórczość